Posjet Teatru EXIT – SHAKEspeare na EXit

U petak 10. listopada 2014. smo posjetom Teatru EXIT zaključili još jedan uspješno odrađen radni tjedan. Učenici svih razreda naše škole su zajedno sa svojim profesorima uživali u predstavi„SHAKEspeare na EXit“. U režiji Matka Raguža Shakespeareov je dramski svijet iskliznuo iz povijesnih odrednica i pokušao naći svoje mjesto u svakodnevici trojice mladih glumaca.

Oni su nam pokazali kako se na jedan drugačiji način može predstaviti lik i djelo velikoga barda Williama Shakespearea. U predstavi su pokušali obuhvatiti bujicu dramskih karaktera i radnji, a pritom ne odustati zbog ljepote i „legendarnosti“  Shakespeareova stiha. I sve to uz veliku, veliku dozu originalnosti i humora.

Sudeći po reakcijama publike, a i komentarima naših učenika, predstava je bila pun pogodak.

[mp_grid_gallery ids=”2520,2521″ columns=”3″ size=”thumbnail” link_type=”lightbox” target=”false” caption=”false”]