Norijada naših maturanata 2017.

Evo i petka, 19.05.2017. godine – norijada. U obližnjem kafiću slavlje je već počelo. Prije odlaska došli ste do nas u zbornicu, prošli ste po hodnicima i pozdravili se s nama. Hvala vam na toj toploj gesti, razveselila nas je.

Čini se da je crna bila hit boja ove godine. Bilo je originalnih natpisa, a kasnije i potpisa. Čuvajte te majice kao i sjećanja na taj dan. To je bila vaša norijada. Vaša točka na srednjoškolsko obrazovanje i vaš konačni trijumf.

Svi ste bili spremni slikati se u stotinu poza, svi ste bili veseli, sretni što je gotovo – baš kako i trebaju biti učenici, maturanti na današnji dan. Svi ste na okupu čekali svoje razrednice koje su vam se pridružile i zajedno otišli oko 11,00 sati prema Trgu pa onda do Bundeka ili tko zna gdje. Sigurno vam je zviždanje odzvanjalo u ušima još danima, a brašno u kosi vas podsjećalo na zabavu i druženje.

[mp_image_slider ids=”5266,5267,5268″ size=”full” animation=”fade” smooth_height=”false” slideshow=”true” slideshow_speed=”7″ animation_speed=”600″ control_nav=”true”]